Kommenteeri

Tootearenduse programm alustab

Alustame Loov Eesti+Maa uue hooajaga. Kutsume ägedate ja nutikate toodete ideedega osalejaid tooteid ja teenuseid arendamaja välisturule sisenemist ette valmistama.

Järgneva kahe aasta jooksul on võimalik võtta osa erinevates kohtades korraldatavatest üritustest. Innovatsioonilaborites kogutakse mõtteid, kuidas oma ettevõttele või tootele uut hingamist anda, TeamLabi formaadis on võimalik oma meeskondadesse lisajõudu leida ning kogenud mentorite käe all tekkinud ideid edasi arendada.

Oktoobris ootame liituma 8 kuud kestva veebipõhise ettevõtete arendusprogrammiga PESA, kus Eesti juhtivad spetsialistid annavad juhiseid oma idee arendamiseks. Kui toode juba valmis ning plaan välisturule minna, saab liituda ekspordile suunatud programmiga PESA+, kus saab tuge sihtriigis elavatelt ekspertidelt.

Eelmisel perioodil sama programmi raames välja arendatud toode - Sofable.


Programmis nõustavad ettevõtjaid ärimudeli osas Indrek Maripuu (Loovusait), turunduse ja ekspordi osas Anu-Mall Naarits (Marketingi Instituut), tootearenduse osas Sixten Heidmets ning rahvusvahelised mentorid Andrew Paterson (Inglismaa) ja Kati Uusi-Rauva (Soome) jt.


Loov Eesti+Maa koostööpartnerid on Järvamaa Arenduskeskus, Hiiumaa Arenduskeskus Tuuru, Läänemaa Käsitöö Liit, Väärt Raplamaa Toode, Ida-Viru Loomemajanduskeskus, Saaremaa Loomemaja, Lõuna-Eesti Turism ja Loovusait.

Programmi kohta saab lisainfot SIIT.Lisa kommentaar

Email again: