Lõuna-Eesti suursündmuste kalender

Sündmused, mida saad ajurünnakustuudio külastamisega ühildada - tulete meeskonnaga ajurünnakule ja enne või peale seda külastate ägedat sündmust.

Vali sündmus, ja saada meile infopäring, me jagame Sinuga infot sündmuse ja ajurünnakustuudio saadavause kohta.

Võhandu maratoni avatud rada- kuupäev selgub

Võhandu maraton
Avatud rada on matkadistants kõigile huvilistele. Distantsi pikkus on 45 km (Paidra-Leevaku). Hea võimalus kogeda Võhandu jõge ja maratoni meeleolu ilma maratonile minemata.
Email again:

25.-26.06 Seto Folk "Meelega metsa"

seto folk
Värska Laululava ja Seto Talumuuseumi karjakopli vallutavad kaheks päevaks ägedad folgiartistid nii meilt kui mujalt.Lisaks kvaliteetsele muusikale ja erilistele kontserdipaikadele ootab festivali matkaprogramm osa saama Setomaa looduse imedest ja rikkustest. Seto Folk on perefestival.
Email again:

06.-07.08 Intsikurmu Festival

intsikurmu festival
Intsikurmu Festival koondab endas värvikirevat muusikat, kunsti, loodust ja loovaid inimesi. Inspireeriv ilu keset ürgset metsaparki üllatab kaheksandal aastal värskete ideede ja lahendustega.
Email again:

22.05 Võhandu Maraton (100 km)

Tamula järv Võhandu maratoni start
Võhandu maratoni põhidistants, kuhu saab registreeruda ainult märtsi lõpuni või kuni täitub 1500 paatkonda. Kiirusta! Elamus on garanteeritud - 100 kilomeetrit ilusat jõge!
Email again:

15.-18.07 Rally Estonia Lõuna-Eesti teedel

rally estonia
WRC Rally Estonia 2021 sõidetakse Tartu, Otepää, Elva, Kanepi ja Kambja teedel. Stardis on kõik autoralli maailma tipud WRC tehasemeeskondadest. Raja ääres saab võistlust jälgida publikualadelt, mis innovatiivsete lahenduste abil on muudetud veelgi mugavamaks ja turvalisemaks.
Email again:

14.08 - 15.08.2021 Seto Külävüü Kostipäiv

seto kostipäiv külavüü
Külalisi ootavad sõbralikud talud ja kodud ja hoopiski ootamatud kohakesed, et sind hea ja paremaga kostitada. See on suurepärane võimalus tutvuda kohaliku köögiga.
Email again:

05.06 Võhandu maratoni afterparty

meeskonnaüritus Võhandu maraton raft
Süstasõitu tutvustav päev, avatud on 15 km pikkune rada Räpinast Leevakusse. Tasuta üritus, mis on mõeldud kõigile aerutamishuvilistele, sõpradele, peredele
Email again:

28.07-8.08 Muusikal "Vana klaver"

muusikal vana klaver
Vana klaver ehk suusabaasis on tantsupidu, Kiidjärve mõisapargis,  maalilise Kiidjärve kaldal, on eelmise suve ülipopulaarne vabaõhuetendus armastatud lauljast Kalmer Tennosaarest. Peaosades Kalle Sepp ja Sepo Seeman. Teistes osades Peeter Oja, Inga Lunge, Saara Nüganen, Veikko Täär
Email again:

25.-27.08 sTARTUp Day 2021

startup day
Baltikumi suurim ärifestival, mis toimub sel aastal uues uhkes kuues, kus igaüks leiab endale inspireerivaid lavaprogramme ja praktilisi seminare,  legendaarseid kõrvalüritusi jpm.
Email again:
Fotod: Sven Zacek ja Jan Hedström, CC BY 2.0, via Wikimedia Common, ürituste kodulehed ja sotsiaalmeedia.