Mäng on küll läbimüüdud, aga kui Sul on huvi selle mängu vastu, siis anna meile oma huvist teada ja leiame koos mingi lahenduse. 

Mis on ideemäng daVinci?

„daVinci“ on tõhus töövahend, mis aitab Sinu organisatsiooni ajurünnakud muuta senisest oluliselt tõhusamaks: kaasab kõik osalejad, paneb nad leidma uusi lahendusi ja ei lase võita ideedel, mida oled kohvinurgas juba miljon korda kuulnud.

„daVinci“ loomiseks oleme kasutanud elemente tunnustatud loova mõtlemise tehnikatest – ajurünnaku metoodika, lateraalne mõtlemine, assotsiatsioonide loomine, negatiivne ajurünnak, Scamper jpt.

Meie oleme veendunud, et senine kogemus on uute ideede otsimisel niru teejuht. Uudsete lahenduste leidmiseks on vaja lasta lahti harjumuspärastest mõttemustritest, lülitada ajutiselt välja ratsionaalsus ning mängida erinevate võimaluste ja ideedega. Just selleks me Sinu meeskonna jaoks „daVinci“ olemegi loonud – mängu mängimine aitab leida erinevate nähtuste vahel uusi seoseid ja lõhkuda mõttemustreid, millesse me kõik aeg-ajalt takerdume.

Lisaks konkreetse ajurünnaku tõhusamaks muutmisele aitab mäng ka treenida loova mõtlemise oskuseid ja seeläbi suurendada Sinu meeskonna oskuseid töötada edaspidi välja uusi lahendusi suvalisele küsimusele näiteks tootearenduse, strateegia, müügi, reklaami, ärimudeliga vmt seotud teemadel.

Mängime ideedega!