Filtreeri postitusi

2017 enimloetud postitused Loovusaida blogis

Korjasime kokku selle aasta 10 enimloetud postitust. Tuhanded inimesed ei saanud ju eksida - need on kasulikud postitused :-).

Need annavad need päris hea ülevaate sellest, millega me igapäevaselt tegeleme ja oma kliente aitama - väljakutsete defineerimine ja nendele lahenduste leidmine (sh mõtlemise tehnikad selle jaoks), ärimudel ja äriloovus ning muidugi meie ajurünnakumööbel.

Meie eesmärk nende postitustega ei ole kunagi olnud esitada pikki ja akadeemilisi käsitlusi, neid on ilma meietagi palju. Me ärgitame mõtlema, provotseerimine ning räägime lugusid ja jagame võtteid meeskonna nutikamaks ja äri innovatiisemaks muutmiseks. Ja pakume sinna juurde linke ja viiteid, kus saad edasi kaevata. 

Nii plaanime ka jätkata. Aitäh teile!

Homse jaekaubanduse ärimudel: täielik iseteenindus - pole kassat ega kassapidajat

Milline oleks ostukogemus kui saaksid poest võtta meeldivad asjad ja lihtsalt minema jalutada? Milline oleks sel juhul Sinu kui poepidaja ärimudel? Just selliseid küsimusi püstitas Amazoni meeskond endale 4 aastat tagasi.

Täna on esimene selline pood avatud. Amazon Go kontseptsioon teeb isegi iseteeninduskassad ebavajalikuks - lihtsalt paned äpi tööle, lähed poodi, võtad kauba ja jalutad minema.  Ostetud summad kajastuvad su krediitkaardil.

Mööblisektori Airbnb - nutikas ärimudel, mis proovib muuta mööbliäri

Kuidas luua unikaalne ärimudel? “Lihtsam on inimestele saata retsept kui valmis kook," olla kunagi öelnud majandusteadlane John Maynard Keynes. Just sellele on rajatud briti startupi Opendesk ärimudel. Firma on nende innovaatilise ärimudeli tõttu hakatud nimetama mööblisektori Airbnb-ks. 

Arhiiv