Filtreeri postitusi

Tahad innovaatilisemat äri? Lammuta oma koosoleku- ja koolitusruumid

Deloitte’i Amsterdami kontoris on igal korrusel üks tuba, mille sisustuse otsustasid töötajad – enamik ruume täitus lauajalgpalli ja teiste mängudega. Lemmikloomad tööl on kasvav trend mitmel pool.

Kõik on näinud pilte Google’i või teiste tehnoloogiafirmade kontoritest – saunad, akvaariumid, lauatennis ja muu taoline, mis veel mõnda aega tagasi ei seostunud kuidagi kontoriga, on täna sageli normaalne. Miks? On maailm ära pööranud või on tegemist põhimõttelise ja sisulise muudatusega, mida meil on olnud võimalik juba mõnda aega jälgida?

8 maailmamuutvat leiutist, mis esmalt lükati tagasi

Maailm on täis ideid, mis alguses said hävitava hinnangu ja pärast muutsid tööstusharu, inimeste saatuseid või tervet maailma. Noppisime mõned välja, mis tundusid eriti vahvad :-).

Ja postituse lõpus on link, kust leiad rohtu selle vastu kui Sinu ideed alguses sama saatus tabab!

Mööblisektori Airbnb - nutikas ärimudel, mis proovib muuta mööbliäri

Kuidas luua unikaalne ärimudel? “Lihtsam on inimestele saata retsept kui valmis kook," olla kunagi öelnud majandusteadlane John Maynard Keynes. Just sellele on rajatud briti startupi Opendesk ärimudel. Firma on nende innovaatilise ärimudeli tõttu hakatud nimetama mööblisektori Airbnb-ks. 

Kuidas saada maailma parimaks haridusjuhiks?

Haridustemaatika on meile ikka korda läinud ja oleme sellest varem kirjutanud-rääkinud ka. Nüüd siis jälle :-).

Põhjus on lihtne - Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Innove eestvedamisel ja palju osapoolte kaasamisel on valminud haridusasutuse juhi kompetentsimudel, mille eesmärk on käivitada uuendused meie koolides.

Innove lehel on võimalik selle mudeliga tutvuda ning veel on võimalus osaleda ka Kompetentsikonverentsil 2017 (toimumise ajad ja kohad leiad siit).  

Allpool minu intervjuu korraldajatele, kus räägime mudeliga seotud teemadel. Päris postituse lõppu lisan slaididel näiteid ägedadest haridusalgatustest maailmas - väljavõte töötoast, mida konverentsil teeme.

Arhiiv