Thinkathon - mõtlemise häkaton

Thinkathon on meie stuudios toimuv kolmepäevane intensiivne töötuba, mille käigus sinu meeskond disainib uus toote, teenuse, ärimudeli või lepib kokku strateegia. 

Thinkathoni viib läbi 18 aastase ärikonsultatsiooni kogemusega Indrek Maripuu.

 

Sellel töötoal võib olla kolm erinevat eesmärki:

Tahame oma äri süsteemselt uuendada

Võtame aluseks Sinu suurima väljakutse ja disainime programmi, mis maksimaalselt toetab Sinu meeskonda kasulike ja uudsete lahenduste loomiseks.

See töötuba on hea kui Sul on vaja:

  • uuendada oma toodet, teenust või ärimudelit
  • disainida kliendikogemust
  • leida lahendusi väliskeskkonnast tekkinud väljakutsetele


Tahame kokku leppida 6 
kuu tegevused

Visioon on tähtis, aga asjad saavad ellu viidud ainult siis kui meeskond on jaganud vastutuse ja leppinud kokku tegevused. Koos loodud asjade ära tegemise kokkulepe annab Su meeskonnale uue hoo.

See töötuba on hea kui Sul on vaja:

  • leppida kokku strateegiline eesmärk koos tegevustega
  • tõmmata mõni projekt käima

Tahame meeskonda 
käivitada

Liikumine ja looduses olemine paneb inimesed teisiti mõtlema. Adrenaliin aitab ajul keskenduda ja vaimseid ülesandeid edukamalt lahendada.  Teeme proovi?

See töötuba on hea kui Sul on vaja:

  • uued liikmed meeskonda sulatada ja tegevustesse "tõmmata"
  • toetada meeskonna uuendusmeelsust
  • anda meeskonnale uus hoog

TÄPSEM SISU JA TELLIMINE

Tule mugavustsoonist välja

Esimest korda peale tööstusrevolutsiooni elame me ajal, kus minevik annab meile vähe aimdust sellest, milline tulevik meid ees ootab. Nii-on-alati-tehtud argument sisaldab hääbumise seemneid. Järgmise kümnendi jooksul jäävad ellu meeskonnad, kes mõtlevad eristuvalt ning seavad kahtluse alla kõik senised praktikad. Miks asjad on nii nagu nad on? Kuidas need homme muutuvad? Mille mõjul? Kuidas meie selle valguses saavutame oma eesmärgid? Seniseid praktikaid ei pea pimesi kõrvale heitma, aga enne nendega jätkamist peab veenduma, kas need veel kehtivad.