Kommenteeri

8 maailmamuutvat leiutist, mis esmalt lükati tagasi

Maailm on täis ideid, mis alguses said hävitava hinnangu ja pärast muutsid tööstusharu, inimeste saatuseid või tervet maailma. Noppisime mõned välja, mis tundusid eriti vahvad :-).

Ja postituse lõpus on link, kust leiad rohtu selle vastu kui Sinu ideed alguses sama saatus tabab!

"Sellel niinimetatud telefonil on liiga palju puuduseid ning seda ei saa kaaluda tõsiseltvõetava kommunikatsioonivahendina. Sellel seadmel ei ole meie jaoks mingit väärtust." Selline on hinnang telefonile aastast 1876 pärinevast Western Unioni memost.

"Meile ei meeldinud nende sound ja kitarrimuusika on niikuinii välja suremas." Decca Recording Co. põhjendas 1962 aastal, miks nad ei näe the Beatles-i nimelise tundmatu bändi plaadi väljaandmisel mingit mõtet.

"Ma ei usu, et mootorautode tutvustamisel oleks vähimatki mõju hobuste kasutamisele." Mr Scott-Montague, MP aastal 1903.

"Traadivaba muusikamängijal ei ole mingit kommertsväärtust. Kes üldse oleks valmis maksma sõnumite eest, mida edastatakse umbisikuliselt?" ärimees David Sarnoff kaaslased põhjendasid, miks ei maksa raadiosse investeerida.

"Kes kurat peaks tahtma kuulda näitleja häält?" Harry Warneri küsimus nendele, kes proovisid talle aastal 1927 rääkida tummfilmide ajastu lõppemisest.

"See on tüüpiline Berliini sooja õhu võngutamine. Toode on väärtusetu." Bayeri Farmaatsiainstituudi juht andis hinnangu aspiriinile ja soovitad jätkata valuvaigistina heroiini kasutamist.

"Kes pagan peaks tahtma kopeerida dokumente?" Chester Carlson oli 1940. aastal veendunud, et Xerox proovib lahendada probleemi, mida pole olemas.

“Pole mingit põhjust, miks iga inimene peaks tahtma arvutit oma koju.” Ken Olsen Digital Equipment Corp asutaja aastal 1977.


Mida siis teha kui Sinu ideed ei mõisteta? Prindi siit endale "Usu oma ideesse" poster ja kleebi seinale. Ja rühi edasi. Muide, Xeroxi ideed  lükati ajavahemiku 1939 - 1944 tagasi 20 firma poolt. Küta edasi!

Lisa kommentaar

Email again: