Filtreeri postitusi

Kliendi teekond: kuidas saad oma teenuse lihtsamaks teha?

Pitsamüüja Red Tomato Pizza avastas, et 80 protsenti nende klientidest tellib alati sama pitsat. Nad lõid bluetooth’iga külmkapimagneti, mis võimaldab tellida oma lemmikpitsa nupuvajutusega. Ettevõte kasvas kõigest ühe kuuga 500 protsenti.

Kõlab nagu muinasjutt? Eks see ongi äärmuslik näide, aga allpool pakume välja töövahendi - kliendi teekonna analüüsimise töölehe - mis aitab selliseid võimalusi oma meeskonnaga otsida saate.

Teeme ruumid paindlikumaks

Kas oled kunagi osalenud igaval koosolekul või koolitusel? Sellisel, kus kohati on raske teemat jälgida, mõtted lähevad rändama, aegajalt mõni kolleeg haigutab?

Meie oleme ka.

Oleme enam kui 800 koolituse ja koosoleku käigus näinud, et liiga ranged ja organiseeritud ruumid piiravad inimeste loovust ning nad soovivad iga hinna eest vältida vigu. Inimestel hakkab igav. Tulemusi ei saavutata.

Oma stuudio jaoks hakkasime nuputama kuidas muuta koolituste ja ajurünnakute korraldamine lihtsamaks ning tuua ruumidesse rohkem kaasakiskuvat suhtlust?

Teadusuuring: õige müra kontoris tuleb meeskonna loovusele kasuks

Mulle ei meeldi avatud kontorid - ma tean, et ma olen seal vähem produktiivne. Üllatav seal juures on aga see, et ma võin vabalt kohvikus tööd tehes sattuda sellisesse tööhoogu, et ei märka midagi, mis ümberringi toimub. Kuidas Sul on?

Olen põgusalt mõelnud, et miks see nii on. Nüüd aga on teadlased avastanud, et sellel on oma loogiline põhjus. 

Arhiiv